СЛУЖБА БЕЗПЕКИ ДУБЛЬ-К » Пультова охорона

Пультова охорона


Одним з напрямків діяльності компанії, є пультова охорона об'єктів у м.Києві та Київській області.
Пультова охорона - це передача всіх запрограмованих подій охоронної сигналізації на пульт центрального спостереження з виїздом на об'єкт групи тривожного реагування або без виїзду групи тривожного реагування, шляхом оповіщення відповідальних осіб по мобільному зв'язку (SMS інформування).
За допомогою одного з кращих пультів в Україні наші оператори зможуть швидко і адекватно зреагувати на будь-які події на об'єкті, що охороняється. Наше обладнання дозволяє приймати не тільки сигнал тривоги, але і всі події з об'єкту, що охороняється, такі як часткова постановка, пропажа 220В, несправність, розряд АКБ і т.д.

Досвід, набутий за роки нашої роботи дає нам можливість швидко і якісно вирішувати всі поставлені перед нами завдання. До кожного клієнта наша компанія використовує індивідуальний підхід.
Укладаючи договір з нашою компанією, Ви крім основного пакету послуг з охорони Вашого об'єкту, отримуєте ряд додаткових (Однією з таких послуг, є надання звіту про всі події відбувалися на об'єкті, що охороняється в будь-якому зручному для Вас вигляді)

Наочна схема роботи пультової охорони: